o nas

zespół
posługujący

Jesteśmy członkami Kościoła Katolickiego w Archidiecezji Wrocławskiej. Każdy z nas ma inną historię życia. Każdy z nas doświadczył żywej obecności Jezusa w swoim życiu. Jesteśmy grupą z różnych wspólnot Odnowy w Duchu Świętym. Łączy nas Jezus, który jest naszym jedynym Panem i Zbawicielem.

Spotykamy się na forach charyzmatycznych, rekolekcjach, konferencjach, uwielbieniach, agapach.

Niektórzy z nas ewangelizują ludzi na ulicach oraz prowadzą ewangelizację osób bezdomnych. Jesteśmy charyzmatykami. tzn. starami się żyć w obecności Ducha Świętego i Jego darów i charyzmatów, które są dla każdego, kto wierzy.

Mamy stałą opiekę duszpasterską księdza egzorcysty diecezjalnego i za jego bezpośrednim nadzorem sprawujemy posługę modlitwy uwolnienia.

Jeśli czujesz, że coś w Twoim życiu nie jest tak jak powinno być, odczuwasz jakiś rodzaj zniewolenia a pomimo wielu prób dalej jesteś w punkcie wyjścia.

Zapoznaj się z tą stroną i ustal z nami termin modlitwy uwolnienia dla siebie.

Niezbędne informacje znajdziesz w zakładce POSŁUGA MODLITWĄ UWOLNIENIA

Domy Miłosierdzia tworzą ogólnopolską sieć oficjalnych miejsc posługi modlitwą uwolnienia wg modelu pięciu kluczy. Dom Miłosierdzia Wrocław jest również członkiem Centrum DM ” Mocni w Duchu”. Opiekę duchową nad posługą każdego z Domów Miłosierdzia sprawuje kapłan  parafii, w której jest prowadzona posługa we współpracy z moderacją składającą się z osób świeckich. Dom Miłosierdzia Wrocław jest oficjalnym Domem w ramach międzynarodowej posługi modlitwą uwolnienia w Kościele Katolickim. Służy pomocą osobom, które potrzebują modlitwy uwolnienia.

Domy Miłosierdzia w Polsce w ramach międzynarodowej sieci Unbound Network (modlitwy Pięciu kluczami) znajdziesz pod tym linkiem http://dom.jezuici.pl/domy_milosierdzia/

ostatni rozkaz
Ew. Św marka 16, 15-18

Jezus powiedział

i rzekł do nich: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie